Personeller Arası Turnuvada Şampiyon Lords Of C.T.F

turnuva_sampiyon_23_12_2014

4. Personeller arası Futbol Turnuvasında, çıktığı tüm maçlardan galip ayrılan Lords of C.T.F Şampiyon olmuştur.

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği tarafından düzenlenen 4. Personeller arası Futbol Turnuvası 24 Kasım ile 22 Aralık 2014 tarihleri arasında 3 grup ve 12 takım katılımı ile Avcılar Kampüsü halı sahasında gerçekleşmiştir.

22 Aralık Pazartesi günü Tekno Spor ile Yeşilyurt arasında oynanan maçtan 9-3’lük skor ile galip ayrılan Tekno Spor turnuvayı 3. olarak tamamlamıştır. Bu maçın sonrasında büyük çekişmeye ve mücadeleye sahne olan final müsabakası Veteriner MYO ile Lords of C.T.F arasında gerçekleşti. İlk yarısı 1-0 Lords of C.T.F üstünlüğü ile geçerken, maç son saniyesine kadar yüksek tempoda devam etti. Maçı 4-3’lük skor ile kazanan Lords of C.T.F turnuvayı şampiyon olarak tamamlarken turnuvanın en değerli oyuncusu takımının şampiyonluğunda büyük katkı sağlayan Gökhan Ayan olmuştur.

Ödül töreninde turnuvayı üçüncü olarak tamamlayan Tekno Spor’a kupa ve madalyaları Turnuva Koordinatörü Kadir Eren Sayar tarafından verildi. Turnuvanın ikincisi olan Veteriner MYO takımına kupa ve madalyaları Spor Birliği Müdür Yardımcısı Cemal Sarı, Turnuva şampiyonu Lords of C.T.F takımına kupa ve madalyaları ise Spor Birliği Müdür Yardımcısı Dr. Bülent Duran tarafından verildi.

23/12/2014
1684 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr