Futsal Milli Takımına 8 Oyuncu Gönderdik

futsal_8_milli_30_12_2014

Futsal Milli Takımımızın,7-8 Ocak 2015 tarihlerinde İsveç ile oynayacağı hazırlık maçlarının aday kadrosu açıklandı.14 kişilik kadroda 8 İstanbul Üniversitesi sporcusu yer alıyor.

Futsal Milli Takımızın en önemli oyuncu kaynağı haline gelen İstanbul Üniversitesi daha önce Makedonya ve Gürcistan maçlarına 7 oyuncusunu göndermişti. İstanbul Üniversitesi Futsal takımımız bu sayının 8 olmasıyla birlikte kendine ait olan rekoru 1 basamak daha yukarı taşıyarak Milli Takıma en çok oyuncu gönderen kulüp takımı statüsünü pekiştirmiş oldu.

Bu başarıda önemli bir paya sahip olan İstanbul Üniversitesi Futbol ve Futsal takımları sorumlusu ve antrenörü Murat Kaya “Milli oyuncu sayımız arttıkça gururumuz da artıyor. Oyuncularımız 12 ay boyunca ara vermeden çalışıyorlar ve Milli formayı hak ediyorlar. Teknik ekip olarak hedefimiz bu istikrarı devam ettirmek ve milli takıma en çok oyuncu gönderen kulüp takımı olma ünvanını kimseye kaptırmamak. Milli takımımıza ve sporcularımıza başarılar diliyorum”  dedi.

Aday kadroya davet edilen oyuncular 4 Ocak 2015 Pazar günü saat 17.00’de, TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

Milli takım kadrosu ve bu kadroda yer alan İstanbul Üniversiteli sporcularımız aşağıda belirtilmiştir.

futsal_8_1_milli_30_12_2014

30/12/2014
1637 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr