Koç’luğu Bize Sökmüyor

buz_hokeyi_erkek_koc_12_02_2015

Ünilig Erkekler Buz Hokeyi C grubu son maçında Koç Üniversitesi ile karşılaşan Erkek Buz Hokeyi takımımız, rakibi karşısında ezici üstünlükle oynadığı karşılaşmayı 5-2 kazanarak grubunda ikinci oldu.

Erkeklerde grup liderlerinin ve en iyi grup ikincisinin bir üst tura yükseleceği Buz Hokeyi’nde Koç Üniversitesi’ni farklı mağlup eden takımımız, oldukça çekişmeli geçen ilk periyotta rakibine üstünlük kuramazken araya 1-1’lik skorla gidildi. İkinci periyota fırtına gibi başlayan takımımız, rakibi karşısında oyun üstünlüğünü kabul ettirdi ve bu periyotu 3-2 önde tamamladı. Son periyotta da etkili oyununu devam ettiren takımımız, maçtan 5-2 galip ayrılarak grup aşamasını galibiyetle tamamladı. Uzun zamandır Koç Üniversitesi ile rekabet halinde olan takımımız, rakibi karşısında genel klasmanda da ezici üstünlüğünü devam ettirdi.

Sevgi Tohumları Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Özel Eğitim Gerektiren Öğrenci kardeşlerimiz de maçı izleyenler arasındaydı. Bu katılımları ile bizlere güzel bir sürpriz yapan öğrenci kardeşlerimiz periyot arasında takımımızla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmediler.

buz_hokeyi_erkek_koc_1_12_02_2015

12/02/2015
1979 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr