Bayan Futsal Takımımız, Berabere Kaldı

futsal_bayan_26_02_2015

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu Bayan Futsal Birinci Lig müsabakaları Balıkesir etabındaki ikinci maçında Düzce Üniversitesi ile 2-2 berabere kaldı.

Karşılaşmaya istediği gibi başlayamayan takımımız, tam olarak istediklerini sahaya yansıtamayınca 2. ve 7. dakika da gelen gollerle 2-0 geriye düştü. Daha sonra hızla toparlanan takımımız, oyunun kontrolünü eline aldı ve maç boyunca oyun üstünlüğünü rakibine kabul ettirdi. Nazlıcan ve Merve Şıkkıbarin’in etkili performansıyla rakibini bunaltan takımımız, ilk yarıyı Nazıcan’ın golüyle 2-1 geride kapattı. 2.yarıya istekli ve baskılı başlayan takımımız, bir çok gol pozisyonundan yararlanamadı. Nazlıcan’ın ikinci golüyle beraberliği yakalayan takımımız, çok sayıda gol fırsatından yararlanamadığı maçtan 2-2 beraberlikle ayrıldı.

Bayan Futsal Takım sorumlusu Şeref Aslan, maç sonunda görüşlerini şöyle dile getirdi: “Öncelikle Düzce Üniversitesi Bayan Futsal oyuncularını gösterdikleri üst düzey performans nedeniyle tebrik ediyorum. Maça kötü başladık. Üzerimizdeki tutukluğu attıktan sonra karşılaşmayı rakibin sahasına yıkmayı başarmamıza rağmen galibiyeti kaçırdık. Rakibimize kalan maçlarında başarılar dilerim.

26/02/2015
1500 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr