36. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası

masa_tenisi_kapak_27_03_2015

İstanbul Üniversitesi 36. Spor Şöleni Masa Tenisi turnuvası 16-17 Mayıs 2015 tarihlerinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Spor Salonu’nda yapılacaktır.

16 Mayıs Cumartesi günü yapılacak bireysel (bayan, erkek ve mezunlar)  karşılaşmalarının ardından 17 Mayıs Pazar günü takım müsabakaları gerçekleşecektir. Turnuvalara katılım ücretsizdir. Turnuvaya sadece Üniversitemizin öğrenci, mezun ve çalışanları katılabilir. Takım turnuvasına katılanlar, bireysel turnuvaya da katılabilirler.

Hem takım hem bireysel turnuvaya katılacak sporcuların, “spor yapmaya engel bir sağlık sorunu” olmadığını belgeleyen bir hekim raporu ile birlikte öğrenci veya personel kimlikleriyle katılabileceklerdir.

Takım karşılaşmaları Bayanlar ve Erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Her takım en az 2 en çok 3 sporcudan oluşur.  Öğrenci ve Üniversite Mensupları sadece bağlı oldukları Fakülte veya Yüksek Okulun takımlarında oynayabileceklerdir.

Takım başvuruları fakülte spor sorumluları veya birim sorumluları tarafından en geç 14 Mayıs 2015 Perşembe günü Saat 16:00’a kadar Takım Formunu indirip onaylı şekide İ.Ü. Spor Birliği Müdürlüğüne Fax çekmeleri gerekmektedir. Turnuvaya her fakülte, yüksekokul veya birimi temsilen en fazla 3 takım katılabilir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece Fax ile katılacaklarını bildiren takımlar alınacaktır.

Öğrenci karşılaşmaları bayanlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Personel ve mezun karşılaşmaları karma olacaktır. Bireysel turnuvaya katılacak sporcular aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 14 Mayıs Perşembe günü Saat 16:00’a kadar kayıt yapabileceklerdir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece internetten başvuranlar katılacaktır.

Her turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara kupaları, sporculara madalyaları takdim edilecektir.

Not: Personel, Mezunlar bir, Öğrenciler kendi aralarında yarışacaklardır.

Takım Turnuvası Başvuru Formu

İndir (Fax Çekilecek)

Ferdi Turnuva Başvuru Formu

Ad Soyad

Fakülte/Yüksekokul

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonu

Durumunuz

Notunuz (varsa)

İşlemin Sonucunu Giriniz

27/03/2015
2708 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr