Buz Hokeyi Takımımız, Gümüş Madalya İle Döndü

buz_hokeyi_final_30_03_2016
 

Ünilig Buz Hokeyi final maçında Erzurum Atatürk Üniversitesi ile kozlarını paylaşan Buz Hokeyi Takımımız, rakibine mağlup olarak turnuvayı ikinci olarak tamamladı.

Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından ikincisi organize edilen Ünilig Kış Oyunları final maçında Erzurum Atatürk Üniversitesi ile karşılaşan Buz Hokeyi Takımımız, oldukça keyifli anlara sahne olan müsabaka sonunda turnuvayı gümüş madalya ile tamamlayarak büyük bir başarıya imza attı. Maça hızlı başlayan Erzurum temsilcisi ilk beş dakikada bulduğu iki gol ile maçın henüz başında skor avantajını yakaladı. Çabuk toparlanan Buz Hokeyi Takımımız, oyunda dengeyi sağladı ancak aradığı golü bulamadı ve ilk devre 2-0 ev sahibi ekibin üstünlüğüyle sonuçlandı.
İkinci devrede oyundan kopmamaya çalışan Buz Hokeyi Takımımız, farkı azaltmaya çalışsa da Atatürk Üniversitesi baskısını kıramadı. Son devrede gardı düşen Buz Hokeyi Takımımız, maçtan 16-2’lik skorla mağlup ayrıldı ve sezonu gümüş madalya ile tamamladı.

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü olarak Antrenör Hakan Özel ve Buz Hokeyi Takımı sporcularımızı kutlar, başarılarının devamını dileriz.

30/03/2016
1184 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr