37. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası

masa_tenisi_kapak_07_04_2016

İstanbul Üniversitesi 37. Spor Şöleni Masa Tenisi turnuvası 07 – 08 Mayıs 2016 tarihlerinde Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Spor Salonu’nda yapılacaktır.

07 Mayıs Cumartesi günü yapılacak bireysel (bayan, erkek ve mezunlar) karşılaşmalarının ardından 08 Mayıs Pazar günü takım müsabakaları gerçekleşecektir. Turnuvalara katılım ücretsizdir. Turnuvaya sadece Üniversitemizin öğrenci, mezun ve çalışanları katılabilir. Takım turnuvasına katılanlar, bireysel turnuvaya da katılabilirler.

Hem takım hem bireysel turnuvaya katılacak sporcuların, “spor yapmaya engel bir sağlık sorunu” olmadığını belgeleyen bir hekim raporu ile birlikte öğrenci veya personel kimlikleriyle katılabileceklerdir.

Takım karşılaşmaları Bayanlar ve Erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Her takım en az 2 en çok 3 sporcudan oluşur. Öğrenci ve Üniversite Mensupları sadece bağlı oldukları Fakülte veya Yüksek Okulun takımlarında oynayabileceklerdir.

Takım başvuruları fakülte spor sorumluları veya birim sorumluları tarafından en geç 05 Mayıs 2016 Perşembe günü Saat 16:00’a kadar Takım Formunu indirip onaylı şekide İ.Ü. Spor Birliği Müdürlüğüne Fax (0212 440 03 86) çekmeleri gerekmektedir. Turnuvaya her fakülte, yüksekokul veya birimi temsilen en fazla 3 takım katılabilir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece Fax ile katılacaklarını bildiren takımlar alınacaktır.

Öğrenci karşılaşmaları bayanlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Personel ve mezun karşılaşmaları karma olacaktır. Bireysel turnuvaya katılacak sporcular aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 05 Mayıs Perşembe günü Saat 16:00’a kadar kayıt yapabileceklerdir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece internetten başvuranlar katılacaktır.

Her turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara kupaları, sporculara madalyaları takdim edilecektir.

Not: Personel ve Mezunlar bir, Öğrenciler kendi aralarında yarışacaklardır.

Takım Turnuvası Başvuru Formu

İndir (Fax Çekilecek)

Ferdi Turnuva Başvuru Formu

kapandı

07/04/2016
1860 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr