İstanbul Üniversitesi Açılış Koşusu Gerçekleştirildi

acilis_kosusu_22_10_2016

 

Üniversitemiz Spor Birliği bünyesinde bu sene sponsor firma Karspor desteği ile gerçekleştirilen “İstanbul Üniversitesi Açılış Koşusu” erkeklerde 3, bayanlarda 2 farklı yaş kategorisinde gerçekleştirildi.

Daima sporun ve sporcunun yanında olan İstanbul Üniversitesi Spor Birliği, bünyesinde 6 senedir düzenli olarak gerçekleştirilen ve bu sene üniversitemizin öğrenci ve personellerinin yanı sıra dışarıdan katılıma da açılan koşumuza 250 sporcu katılarak son derece yüksek performansa ve heyecana sahne olmuş, yarışlarda kıyasıya birincilik mücadeleleri verilmiştir.

6 sene önce İstanbul Üniversitesi Koşusunun başlamasını sağlayan Prof.Dr. Benan MÜSELLİM’de koşuda ter dökerek koşuya renk katmıştır.

20 Ekim 2016 Perşembe günü saat 15:00’da başlangıcı ve bitişi İstanbul Üniversitesi Spor Birliği binası önünde gerçekleşen koşuda ilk üçe giren sporcularımıza madalyalarını Avcılar Belediye Başkanı Dr. H. Handan TOPRAK BENLİ, İ.Ü. Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yavuz PADEM, Veteriner Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Güven KAŞIKÇI, Spor Birliği Müdürü Hamdi ÖZCAN, Spor Birliği Müdür Yardımcıları Doç. Dr. Bülent DURAN ve Cemal SARI tarafından takdim edilmiştir. Ayrıca koşuda derece yapan sporcularımıza Karspor tarafından hediyeler verilmiştir.

18-30 Yaş Erkekler Kategorisinde

1.Aykut TAŞDEMİR
2.Mestan TURHAN
3.Fatih KORKUNÇ

31-40 Yaş Erkekler Kategorisinde

1.Eser AKIŞ
2.Orhan BAŞIBÜYÜK
3.Volkan YILDIZ

41+ Yaş Erkekler Kategorisinde

1.Yaşar BIÇAKÇI
2.Hayrettin YILDIZ
3.Korkmaz ÖZDEMİR

13-30 Yaş Kadınlar Kategorisinde

1.Esra ŞANAL
2.Fatma KOSTAK
3.Meltem İLHAN

31+ Yaş Kadınlar Kategorisinde

1.Seda ÖZGÜÇ
2.Hicran ERDEMİR
3.Nesrin ERCAN

 

22/10/2016
1620 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr