14 Mart Tıp Bayramı Basketbol Fikstürü

 

 

16 Şubat 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
1 16:30 İstanbul Tıp Fakültesi İstanbul Üni.Cerrahpaş Tıp Fakültesi B Takımı A 71 13
2 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi B 61 48
3 19:30 İstanbul Medeniyet Üniversitesi Marmara Mezunlar A 36 32
17 Şubat 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
4 16:30 İstanbul Üni. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi A Takımı Fen Fakültesi B 48 44
5 18:00 Team Plasebo Bilim Üniversitesi C  40 74
6 19:30 Marmara Üniv Tıp Fakültesi İhtiyar Doktorlar C  46 57
18 Şubat 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
7 16:30 Florence Nightingale Hemşirelik Fak. İstanbul Medeniyet Üniversitesi A  25 35
8 18:00 İstanbul Üni. Cerrahpaş Tıp Fakültesi B Takımı Marmara Mezunlar A  27 35
19 Şubat 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
9 16:30 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Fen Fakültesi B  47 45
10 18:00 Kebapçıma Dokunma City İstanbul Üni. Cerrahpaşa Tıp Fakültesi A Takımı B  33 80
11 19:30 İhtiyar Doktorlar Bilim Üniversitesi C  64 51
20 Şubat 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
12 16:30 İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi Team Plasebo C  55 34
13 18:00 İstanbul Tıp Fakültesi Marmara Mezunlar A  47 16
21 Şubat 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
14 16:30 İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi Kebapçıma Dokunma City B  53 27
15 18:00 İstanbul Üni. Cerrahpaş Tıp Fakültesi B Takımı Florence Nightingale Hemşirelik Fak. A  38 26
16 19:30 Diş Hekimliği Fakültesi Fen Fakültesi B  42 40
22 Şubat 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
17 16:30 Marmara Üniv Tıp Fakültesi Bilim Üniversitesi C  71 59
18 18:00 İhtiyar Doktorlar İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi C  58 31
23 Şubat 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
19 16:30 İstanbul Tıp Fakültesi İstanbul Medeniyet Üniversitesi A  66 27
20 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi İstanbul Üni.  Cerrahpaşa Tıp Fakültesi A Takımı B  71 66
21 19:30 Marmara Mezunlar Florence Nightingale Hemşirelik Fak. A  55 20
24 Şubat 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
22 16:30 Fen Fakültesi Kebapçıma Dokunma City B  49 38
23 18:00 Marmara Üniv Tıp Fakültesi Team Plasebo C  67 19
24 19:30 Bilim Üniversitesi İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi C  41 46
25 Şubat 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
25 15:00 İstanbul Tıp Fakültesi Florence Nightingale Hemşirelik Fak. A  47 24
26 16:30 İstanbul Medeniyet Üniversitesi İstanbul Üni. Cerrahpaş Tıp Fakültesi B Takımı A  26 30
27 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi Kebapçıma Dokunma City B  42 30
26 Şubat 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
28 15:00 İstanbul Üni.  Cerrahpaşa Tıp Fakültesi A Takımı İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi B  50 39
29 16:30 Marmara Üniv Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi C  39 33
30 18:00 Team Plasebo İhtiyar Doktorlar C  39 82
28 Şubat 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
31 15:00 İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi İstanbul Üniversitesi Eczacılık Fakültesi ÇF1
32 16:30 İstanbul Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi İstanbul Üniversitesi Veteriner Fakültesi ÇF2
33 18:00 İhtiyar Doktorlar İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi A ÇF3
34 19:30 Marmara Mezunlar Marmara Üniversitesi Tıp Fakültesi ÇF4
11 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
ÇAPA KAYA ÇİLİNGİROĞLU
35 18:00 ÇF1 GALİBİ ÇF3 GALİBİ YF1
36 19:30 ÇF2 GALİBİ ÇF4 GALİBİ YF2
12 Mart 2017 Pazar Sonuç
ÇAPA KAYA ÇİLİNGİROĞLU
37 18:00 YF1 MAĞLUBU YF2 MAĞLUBU 3.LÜK
38 19:30 YF1 GALİBİ YF2 GALİBİ FİNAL
16/02/2017
1504 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr