38. Spor Şöleni Futbol Turnuvası Fikstür

 

1 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
3 15:30 Edebiyat Fakültesi Hemşirelik Fakültesi A 5 1
4 17:30 Orman Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi B 6 1
2 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Namık Sevik Stadı
5 15:30 İktisat Fakültesi Eczacılık Fakültesi B 6 3
6 17:30 Diş Hekimliği Fakültesi İlahiyat Fakültesi B 0 4
3 Mart 2017 Cuma Sonuç
Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı
1 14:00 İşletme Fakültesi Veteriner  MYO A 6 0
2 16:00 İletişim Fakültesi Veteriner Fakültesi A 5 0
3 Mart 2017 Cuma Sonuç
Namık Sevik Stadı
7 15:30 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi C 5 1
8 17:30 Mühendislik Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi C 2 1
6 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Namık Sevik Stadı
9 15:30 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi D 5 2
10 17:30 İstanbul Tıp Fakültesi Fen Fakültesi D 5 1
7 Mart 2017 Salı Sonuç
Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı
11 14:00 İşletme Fakültesi Veteriner Fakültesi A 6 0
12 16:00 Veteriner  MYO Hemşirelik Fakültesi A 1 4
7 Mart 2017 Salı Sonuç
Namık Sevik Stadı
13 15:30 İletişim Fakültesi Edebiyat Fakültesi A 0 2
14 17:30 Orman Fakültesi Eczacılık Fakültesi B 7 1
8 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
15 15:30 Hukuk Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi C 7 1
16 17:30 İktisat Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi B 6 1
9 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı
17 14:00 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi İlahiyat Fakültesi B 0 3
18 16:00 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Mühendislik Fakültesi C 2 2
10 Mart 2017 Cuma Sonuç
Namık Sevik Stadı
19 15:30 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Su Ürünleri Fakültesi D 10 0
20 17:30 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi D 0 1
13 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Namık Sevik Stadı
21 15:30 İşletme Fakültesi Hemşirelik Fakültesi A 0 0
22 17:30 Veteriner Fakültesi Edebiyat Fakültesi A 1 4
14 Mart 2017 Salı Sonuç
Namık Sevik Stadı
23 15:30 Veteriner  MYO İletişim Fakültesi A 0 3
24 17:30 Orman Fakültesi İlahiyat Fakültesi B 2 2
15 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
25 15:30 Eczacılık Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi B 0 1
26 17:30 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi İktisat Fakültesi B 0 3
16 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Namık Sevik Stadı
27 15:30 Hukuk Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi C 2 4
28 17:30 Su Ürünleri Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi D 1 1
17 Mart 2017 Cuma Sonuç
Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı
29 14:00 Siyasal Bilgiler Fakültesi Mühendislik Fakültesi C 1 3
30 16:00 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Fen Fakültesi D 6 0
20 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı
31 14:00 Veteriner Fakültesi Veteriner  MYO A 5 0
32 16:00 İşletme Fakültesi Edebiyat Fakültesi A 1 2
21 Mart 2017 Salı Sonuç
Namık Sevik Stadı
33 15:30 Hemşirelik Fakültesi İletişim Fakültesi A 1 1
34 17:30 Orman Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi B 1 0
22 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
35 15:30 İlahiyat Fakültesi İktisat Fakültesi B 1 2
36 17:30 Eczacılık Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi B 0 3
23 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Namık Sevik Stadı
37 15:30 Hukuk Fakültesi Mühendislik Fakültesi C 2 2
38 17:30 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi C 1 3
24 Mart 2017 Cuma Sonuç
Namık Sevik Stadı
39 15:30 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İstanbul Tıp Fakültesi D 2 0
40 17:30 Fen Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi D 1 3
27 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Namık Sevik Stadı
41 15:30 İşletme Fakültesi İletişim Fakültesi A 2 2
42 17:30 Edebiyat Fakültesi Veteriner  MYO A 3 0
28 Mart 2017 Salı Sonuç
Namık Sevik Stadı
43 15:30 Hemşirelik Fakültesi Veteriner Fakültesi A 6 2
44 17:30 Orman Fakültesi İktisat Fakültesi B 3 0
29 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
45 15:30 Hukuk Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi C 3 0
46 17:30 Sağlık Bilimleri Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi C 2 3
30 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Namık Sevik Stadı
47 15:30 Fen Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi D 1 3
48 17:30 İlahiyat Fakültesi Eczacılık Fakültesi B 3 0
31 Mart 2017 Cuma Sonuç
Avcılar Belediyesi Firuzköy Stadı
49 14:00 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi D 2 2
50 16:00 Diş Hekimliği Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi B 4 1
24 Nisan 2017 Pazartesi Sonuç
Namık Sevik Stadı
51 15:30 İşletme Fakültesi İlahiyat Fakültesi 16-2  4 1
52 17:30 Edebiyat Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi 16-1  4 1
25 Nisan 2017 Salı Sonuç
Namık Sevik Stadı
53 15:30 Hemşirelik Fakültesi Orman Fakültesi 16-4  2 7
54 17:30 İletişim Fakültesi İktisat Fakültesi 16-3  1 5
26 Nisan 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
55 15:30 Hukuk Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi 16-5  6 1
56 17:30 Mühendislik Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 16-6  4 2
27 Nisan 2017 Perşembe Sonuç
Namık Sevik Stadı
57 15:30 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi 16-7  1 3
58 17:30 Siyasal Bilgiler Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu 16-8  0 5
2 Mayıs 2017 Salı Sonuç
Namık Sevik Stadı
59 15:30 İşletme Fakültesi Hukuk Fakültesi ÇF2    
60 17:30 Edebiyat Fakültesi Mühendislik Fakültesi ÇF1    
3 Mayıs 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
61 15:30 Orman Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi ÇF4    
62 17:30 İktisat Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ÇF3    
8 Mayıs 2017 Pazartesi Sonuç
Namık Sevik Stadı
63 15:30 ÇF1 GALİBİ ÇF3 GALİBİ YF1    
64 17:30 ÇF2 GALİBİ ÇF4 GALİBİ YF2    
12 Mayıs 2017 Cuma Sonuç
Namık Sevik Stadı
65 15:30 YF1 MAĞLUBU YF2 MAĞLUBU 3.LÜK    
66 17:30 YF1 GALİBİ  YF2 GALİBİ FİNAL    
17 Mayıs 2017 Çarşamba Sonuç
Namık Sevik Stadı
67 15:30 ŞAMPİYON BESYO REKT.    

 

23/02/2017
4654 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr