38. Spor Şöleni Voleybol Turnuvası Fikstür

 

1 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
1 16:00 Mühendislik Fakültesi İlahiyat Fakültesi EA 0 0
2 17:30 Diş Hekimliği Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi EA 3 1
3 19:00 Orman Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu EB 3 0
3 Mart 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
4 16:00 Siyasal Bilgiler Fakültesi Eczacılık Fakültesi EB 3 0
5 17:30 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Hemşirelik Fakültesi EC 3 0
6 19:00 Fen Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi EC 3 1
4 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
7 14:30 İşletme Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ED 1 3
8 16:00 Hemşirelik Fakültesi Sağlık Bilimleri  Fakültesi BA 3 0
9 17:30 İktisat Fakültesi Edebiyat Fakültesi BA 3 0
10 19:00 Edebiyat Fakültesi İletişim Fakültesi ED 3 0
5 Mart 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
11 14:30 İşletme Fakültesi Veteriner Fakültesi BB 0 3
12 16:00 Diş Hekimliği Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi BB 3 0
13 17:30 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu BC 3 0
14 19:00 Hukuk Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi BC 3 1
7 Mart 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
15 16:00 Fen Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi BD 0 3
16 17:30 İstanbul Tıp Fakültesi Orman Fakültesi BD 3 0
17 19:00 Orman Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi EB 0 3
9 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
18 16:00 Mühendislik Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi EA 0 3
19 17:30 Veteriner Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu EB 3 0
20 19:00 İstanbul Tıp Fakültesi İlahiyat Fakültesi EA 3 0
13 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
21 14:30 İktisat Fakültesi Hemşirelik Fakültesi EC 3 0
22 16:00 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Fen Fakültesi EC 3 0
23 17:30 Hukuk Fakültesi İletişim Fakültesi ED 3 0
24 19:00 Edebiyat Fakültesi İşletme Fakültesi ED 3 0
15 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
25 14:30 Hemşirelik Fakültesi İktisat Fakültesi BA 1 3
26 16:00 Diş Hekimliği Fakültesi Veteriner Fakültesi BB 3 0
27 17:30 Mühendislik Fakültesi Sağlık Bilimleri  Fakültesi BA 3 0
28 19:00 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi İşletme Fakültesi BB 3 0
17 Mart 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
29 14:30 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Hukuk Fakültesi BC 0 3
30 16:00 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi BC 3 2
31 17:30 İstanbul Tıp Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi BD 3 0
32 19:00 İstanbul Tıp Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi EA 3 0
18 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
33 13:00 Orman Fakültesi Fen Fakültesi BD 0 3
34 14:30 Veteriner Fakültesi Eczacılık Fakültesi EB 3 0
35 16:00 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Siyasal Bilgiler Fakültesi EB 0 3
36   İlahiyat Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi EA 0 3
19 Mart 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
37 13:00 İktisat Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi EC 3 0
38 14:30 Hemşirelik Fakültesi Fen Fakültesi EC 0 3
39 16:00 Hukuk Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi ED 3 0
40   İletişim Fakültesi İşletme Fakültesi ED 0 3
21 Mart 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
41 14:30 Sağlık Bilimleri  Fakültesi İktisat Fakültesi BA 0 3
42 16:00 Diş Hekimliği Fakültesi İşletme Fakültesi BB 3 0
43 17:30 Veteriner Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi BB 3 1
44 19:00 Mühendislik Fakültesi Edebiyat Fakültesi BA 3 0
23 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
45 14:30 Siyasal Bilgiler Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu BC 0 3
46 16:00 İstanbul Tıp Fakültesi Fen Fakültesi BD 3 2
47 17:30 İstanbul Tıp Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi EA 3 0
48   Cerrahpaşa Tıp Fakültesi İletişim Fakültesi ED 3 0
25 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
49 13:00 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Orman Fakültesi BD 1 3
50 14:30 Eczacılık Fakültesi Orman Fakültesi EB 0 3
51 16:00 Veteriner Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi EB 3 0
52 17:30 İktisat Fakültesi Fen Fakültesi EC 3 2
53   Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Mühendislik Fakültesi EA 3 0
26 Mart 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
54 14:30 Sağlık Bilimleri Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi EC 0 3
55 16:00 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Edebiyat Fakültesi ED 2 3
56 17:30 Edebiyat Fakültesi Hemşirelik Fakültesi BA 0 3
27 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
57 16:00 Hukuk Fakültesi İşletme Fakültesi ED 3 1
58 17:30 Mühendislik Fakültesi İktisat Fakültesi BA 3 0
59 19:00 Veteriner Fakültesi Orman Fakültesi EB 3 0
60   İstanbul Tıp Fakültesi Mühendislik Fakültesi EA 3 0
61   Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi İlahiyat Fakültesi EA 3 0
29 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
62 16:00 Eczacılık Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu EB
63 17:30 İktisat Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi EC 0 3
64 19:00 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Fakültesi EC 3 1
31 Mart 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
65 16:00 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hukuk Fakültesi BC 3 1
66 17:30 Mühendislik Fakültesi Hemşirelik Fakültesi BA 3 1
67 19:00 Hukuk Fakültesi Edebiyat Fakültesi ED 3 0
68   Edebiyat Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi BA 3 0
24 Nisan 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
69 16:00 İstanbul Tıp Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu E16-1    
70 17:30 Diş Hekimliği Fakültesi Orman Fakültesi E16-2    
71 19:00 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi E16-3    
26 Nisan 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
72 16:00 Hemşirelik Fakültesi Veteriner Fakültesi E16-4    
73 17:30 İktisat Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi E16-6    
74 19:00 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi İşletme Fakültesi E16-5    
28 Nisan 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
75 16:00 Mühendislik Fakültesi Veteriner Fakültesi BÇF1    
76 17:30 Fen Fakültesi Edebiyat Fakültesi E16-7    
77 19:00 Sağlık Bilimleri Fakültesi Hukuk Fakültesi E16-8    
29 Nisan 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
78 13:00 İktisat Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi BÇF2    
79 15:00 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fen Fakültesi BÇF3    
80 17:00 Hukuk Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi BÇF4    
30 Nisan 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
81 12:00 E16-1 GALİBİ E16-6 GALİBİ EÇF1    
82 14:00 E16-2 GALİBİ E16-5 GALİBİ EÇF2    
83 16:00 E16-3 GALİBİ E16-8 GALİBİ EÇF3    
84 18:00 E16-4 GALİBİ E16-7 GALİBİ EÇF4    
2 Mayıs 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
85 16:00 BÇF1 GALİBİ BÇF3 GALİBİ BYF1    
86 18:00 BÇF2 GALİBİ BÇF4 GALİBİ BYF2    
3 Mayıs 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
87 16:00 EÇF1 GALİBİ EÇF3 GALİBİ EY1    
88 18:00 EÇF2 GALİBİ EÇF4 GALİBİ EY2    
5 Mayıs 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
89 12:00 EY1 MAĞLUBU EY2 MAĞLUBU E 3.LÜK    
90 14:00 BYF1 MAĞLUBU BYF2 MAĞLUBU B 3.LÜK    
91 16:00 BYF1 GALİBİ BYF2 GALİBİ BF    
92 18:00 EY1 GALİBİ EY2 GALİBİ EF    
12 Mayıs 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
93 16:00 EB GALİBİ BESYO REKT. B    
94 18:00 EF GALİBİ BESYO REKT.E    
16 Mayıs 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
93 16:00 EB GALİBİ BESYO REKT. B    
94 17:30 EF GALİBİ BESYO REKT.E    

 

23/02/2017
3401 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr