38. Spor Şöleni Basketbol Turnuvası Fikstür

 

1 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
1 16:30 Fen Fakültesi Mühendislik Fakültesi BA 42 10
2 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi BA 20 0
3 19:30 Hukuk Fakültesi Mezunlar Mühendislik BA 52 41
2 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
4 15:00 Orman Fakültesi Hayef BB 20 0
5 16:30 Hemşirelik Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu BB 20 0
6 18:00 Veteriner Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi BB 30 38
7 19:30 İktisat Fakültesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu EA 93 46
4 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
8 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi Hemşirelik Fakültesi EA 49 24
9 19:30 Eczacılık Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi EA 44 33
5 Mart 2017 Pazar Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
10 18:00 Hukuk Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi EB 71 38
11 19:30 Mühendislik Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi EB 57 42
6 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
12 16:30 Hukuk Fakültesi Mühendislik Fakültesi BA 54 14
13 18:00 Veteriner Fakültesi Hemşirelik Fakültesi BB 31 34
14 19:30 Mezunlar Mezunlar Mühendislik BA 52 53
6 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
15 15:00 Orman Fakültesi İletişim Fakültesi EC 62 46
16 16:30 Orman Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu BB 20 0
17 18:00 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fen Fakültesi EB 49 51
18 19:30 Mezunlar Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ED 74 45
7 Mart 2017 Salı Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
19 17:00 Veteriner Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi ED 53 37
20 18:30 İstanbul Tıp Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi EC 87 18
8 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
21 16:30 İktisat Fakültesi Hemşirelik Fakültesi EA 59 25
22 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi Fen Fakültesi BA 40 22
23   Edebiyat Fakültesi Hayef BB 20 0
8 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
24 15:00 Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Siyasal Bilgiler Fakültesi EA 66 69
25 16:30 Diş Hekimliği Fakültesi Eczacılık Fakültesi EA 72 47
26 18:00 Hukuk Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi EB 74 31
27 19:30 Sağlık Bilimleri Fakültesi Fen Fakültesi EB 24 58
10 Mart 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
28 15:00 Mühendislik Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi EB 73 69
29 16:30 Orman Fakültesi Veteriner Fakültesi BB 38 39
30 18:00 Hukuk Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi BA 44 27
31   Mezunlar Cerrahpaşa Tıp Fakültesi BA 20 0
14 Mart 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
32 15:00 İstanbul Tıp Fakültesi Orman Fakültesi EC 62 43
33 16:30 Edebiyat Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ED 91 49
34 18:00 Edebiyat Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi BB 56 51
35 19:30 Mezunlar Mühendislik Mühendislik Fakültesi BA 20 0
15 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
36 18:30 İşletme Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi EC 64 34
37 20:00 Mezunlar Veteriner Fakültesi ED 71 43
38   Hayef Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu BB 0 0
16 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
39 15:00 İktisat Fakültesi Siyasal Bilgiler Fakültesi EA 54 50
40 16:30 Hemşirelik Fakültesi Eczacılık Fakültesi EA 34 49
41 18:00 Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu Diş Hekimliği Fakültesi EA 61 69
42 19:30 Hukuk Fakültesi Fen Fakültesi EB 83 63
18 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
43 15:00 Sağlık Bilimleri Fakültesi Mühendislik Fakültesi EB 33 59
44 16:30 İşletme Fakültesi İletişim Fakültesi EC 67 50
19 Mart 2017 Pazar Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
45 15:00 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi EB 36 52
46 16:30 Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi Orman Fakültesi EC 37 47
20 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
47 18:00 Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Veteriner Fakültesi ED 39 62
48 19:30 Edebiyat Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi ED 78 35
49   Edebiyat Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu BB 20 0
20 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
50 16:30 İstanbul Tıp Fakültesi Hemşirelik Fakültesi BB 35 31
51 18:00 Mezunlar Mühendislik Diş Hekimliği Fakültesi BA 0 20
52 19:30 Mezunlar Mühendislik Fakültesi BA 20 0
53   Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Fen Fakültesi BA 0 20
21 Mart 2017 Salı Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
54 18:00 İktisat Fakültesi Eczacılık Fakültesi EA 71 41
55 19:30 Siyasal Bilgiler Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi EA 33 52
56   Hayef Veteriner Fakültesi BB 0 20
22 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
57 18:00 Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi EB 37 43
58 19:30 Fen Fakültesi Mühendislik Fakültesi EB 47 64
59   Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Veteriner Fakültesi BB 0 20
22 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
60 15:00 Hemşirelik Fakültesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu EA 47 55
61 16:30 Hukuk Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi EB 63 56
62 18:00 İletişim Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi EC 39 72
63 19:30 Su Ürünleri Fakültesi Mezunlar ED 44 71
24 Mart 2017 Cuma Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
64 16:30 İstanbul Tıp Fakültesi Orman Fakültesi BB 26 52
65 18:00 Edebiyat Fakültesi Hemşirelik Fakültesi BB 64 35
66 19:30 Edebiyat Fakültesi Veteriner Fakültesi ED 90 53
67   Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hukuk Fakültesi BA 0 20
25 Mart 2017 Cumartesi Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
68 15:00 İşletme Fakültesi Orman Fakültesi EC 50 28
69 16:30 Mezunlar Fen Fakültesi BA 54 34
26 Mart 2017 Pazar Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
70 15:00 Mühendislik Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi BA 0 20
71 16:30 İktisat Fakültesi Diş Hekimliği Fakültesi EA 0 20
27 Mart 2017 Pazartesi Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
72 18:00 Hukuk Fakültesi Mühendislik Fakültesi EB 56 62
73 19:30 Eczacılık Fakültesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu EA 64 53
28 Mart 2017 Salı Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
74 16:30 Fen Fakültesi Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi EB 20 0
75 18:00 İşletme Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi EC 48 61
76 19:30 Siyasal Bilgiler Fakültesi Hemşirelik Fakültesi EA 38 34
77   Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Mezunlar Mühendislik BA 0 20
28 Mart 2017 Salı Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
78 16:30 İletişim Fakültesi Ulaştırma ve Lojistik Fakültesi EC 68 55
79 18:00 Fen Fakültesi Hukuk Fakültesi BA 0 20
80 19:30 Mezunlar Diş Hekimliği Fakültesi BA 63 27
29 Mart 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
81 18:30 Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Sağlık Bilimleri Fakültesi EB 41 46
82 20:00 Hemşirelik Fakültesi Orman Fakültesi BB 55 35
30 Mart 2017 Perşembe Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
83 16:30 Su Ürünleri Fakültesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu ED 20 0
84 18:00 Edebiyat Fakültesi Veteriner Fakültesi BB 60 39
85 19:30 Edebiyat Fakültesi Mezunlar ED 60 52
1 Nisan 2017 Cumartesi Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
86 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi E16-1 58 49
87 19:30 İktisat Fakültesi Fen Fakültesi E16-2 76 52
1 Nisan 2017 Cumartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
88 15:00 Eczacılık Fakültesi Hukuk Fakültesi E16-3 59 68
89 16:30 Siyasal Bilgiler Fakültesi Mühendislik Fakültesi E16-4 43 81
90 18:00 İstanbul Tıp Fakültesi Su Ürünleri Fakültesi E16-5 77 24
91   İstanbul Tıp Fakültesi Hayef BB 20 0
2 Nisan 2017 Pazar Sonuç
Çapa Kaya Çilingiroğlu Spor Salonu
92 18:00 İşletme Fakültesi Veteriner Fakültesi E16-6 66 63
93 19:30 Orman Fakültesi Mezunlar E16-7 37 65
2 Nisan 2017 Pazar Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
94 15:00 İletişim Fakültesi Edebiyat Fakültesi E16-8 56 97
95 16:30 Fen Fakültesi Mezunlar Mühendislik BA 0 20
96 18:00 Mezunlar Hukuk Fakültesi BA 38 54
97 19:30 Edebiyat Fakültesi Orman Fakültesi BB 0 20
3 Nisan 2017 Pazartesi Sonuç
Coğrafya Spor Salonu
98   Hemşirelik Fakültesi Hayef BB 20 0
99   Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu İstanbul Tıp Fakültesi BB 0 20
100   Mühendislik Fakültesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi BA 0 0
26 Nisan 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
101 16:30 Diş Hekimliği Fakültesi İşletme Fakültesi EÇF1  50 39
102 18:00 Diş Hekimliği Fakültesi Edebiyat Fakültesi BÇF3  0 20
103 19:30 Hukuk Fakültesi Edebiyat Fakültesi EÇF3  58 64
27 Nisan 2017 Perşembe Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
104 16:30 Hukuk Fakültesi Hemşirelik Fakültesi BÇF1  40 23
105 18:00 İktisat Fakültesi İstanbul Tıp Fakültesi EÇF2  49 63
106 19:30 Mezunlar İstanbul Tıp Fakültesi BÇF2  0 20
28 Nisan 2017 Cuma Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
107 17:30 Mühendislik Fakültesi Mezunlar EÇF4  57 45
108 19:00 Mezunlar Mühendislik Orman Fakültesi BÇF4  59 66
2 Mayıs 2017 Salı Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
109 17:30 Diş Hekimliği Fakültesi Edebiyat Fakültesi EYF1    
110 19:00 İstanbul Tıp Fakültesi Mühendislik Fakültesi EYF2    
3 Mayıs 2017 Çarşamba Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
111 17:30 Hukuk Fakültesi Edebiyat Fakültesi BYF1    
112 19:00 İstanbul Tıp Fakültesi Orman Fakültesi BYF2    
4 Mayıs 2017 Perşembe Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
113 17:30 EYF1 MAĞLUBU EYF2 MAĞLUBU E 3.LÜK    
114 19:00 EYF1 GALİBİ  EYF2 GALİBİ E FİNAL    
5 Mayıs 2017 Cuma Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
115 17:30 BYF1 MAĞLUBU BYF2 MAĞLUBU B 3.LÜK    
116 19:00 BYF1 GALİBİ  BYF2 GALİBİ B FİNAL    
15 Mayıs 2017 Pazartesi Sonuç
Avcılar Prof.Dr. Turgay Atasü Spor Salonu
117 17:30 E FİNAL GALİBİ BESYO E REKT.    
118 19:00 B FİNAL GALİBİ BESYO B REKT.    

 

23/02/2017
4894 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr