38. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası

masa_tenisi_solen_kapak_16_03_2017
 

İstanbul Üniversitesi 38. Spor Şöleni Masa Tenisi turnuvası 08 – 09 Nisan 2017 tarihlerinde Coğrafya Spor Salonu’nda (Vefa)  saat 09:30’da yapılacaktır.

08 Nisan Cumartesi günü takım müsabakalarının ardından 09 Nisan bireysel (bayan, erkek ve mezunlar) müsabakaları gerçekleşecektir. Turnuvalara katılım ücretsizdir.

Turnuvaya sadece Üniversitemizin öğrenci, mezun ve çalışanları katılabilir. Takım turnuvasına katılanlar, bireysel turnuvaya da katılabilirler.
Hem takım hem bireysel turnuvaya katılacak sporcuların, “spor yapmaya engel bir sağlık sorunu” olmadığını belgeleyen bir hekim raporu ile birlikte öğrenci veya personel kimlikleriyle katılabileceklerdir.

Takım karşılaşmaları Bayanlar ve Erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Her takım en az 2 en çok 3 sporcudan oluşur. Öğrenci ve Üniversite Mensupları sadece bağlı oldukları Fakülte veya Yüksekokulu’n takımlarında oynayabileceklerdir.
Takım başvuruları fakülte spor sorumluları veya birim sorumluları tarafından en geç 06 Nisan 2017 Perşembe günü Saat 16:00’a kadar Takım Formunu indirip onaylı şekilde İ.Ü. Spor Birliği Müdürlüğüne Fax (0212 440 03 86) çekmeleri gerekmektedir. Turnuvaya her Fakülte, Yüksekokul veya birimi temsilen en fazla 3 takım katılabilir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece Fax ile katılacaklarını bildiren takımlar alınacaktır.

Bireysel öğrenci karşılaşmaları bayanlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Personel ve mezun karşılaşmaları karma olacaktır. Bireysel turnuvaya katılacak sporcular aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 06 Nisan 2017 Perşembe günü Saat 16:00’a kadar kayıt yapabileceklerdir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece internetten başvuranlar katılacaktır.
Her turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara kupaları, sporculara madalyaları takdim edilecektir.

Not: Personel ve Mezunlar bir, Öğrenciler kendi aralarında yarışacaklardır.

Takım Turnuvası Başvuru Formu
İndir (Fax Çekilecek)

Ferdi Turnuva Başvuru Formu

Ad Soyad

Fakülte/Yüksekokul

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonu

Durumunuz

Notunuz (varsa)

İşlemin Sonucunu Giriniz

16/03/2017
2317 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr