Hentbolda Türkiye Kupası Kuraları Çekildi

 

Türkiye Hentbol Federasyonu 2017-2018 Sezonu Kadınlar ve Erkekler Türkiye Kupası 1. tur grupları ile 1. Lig fikstürleri belli oldu.

Türkiye Hentbol Federasyonu Konferans salonunda gerçekleştirilen kura çekimine Hentbol Federasyonu Genel Sekreteri Mutlu Kadıoğlu, kulüp temsilcileri ve Federasyon yetkilileri katıldı. Açılış konuşmasını yapan Kadıoğlu, yeni bir sezona daha başlayacakları için heyecanlı olduklarını belirterek, 2017-2018 sezonunun tüm kulüplere hayırlı olmasını dileyerek, başarılar diledi.

Konuşmanın ardından Türkiye Kupası 1. tur grupları açıklamaları yapılarak kura çekimine geçildi. Türkiye Kupası gruplarının ardından da sırasıyla kadınlar süper lig, erkekler süper lig, kadınlar 1. lig ve Can Çağnay sezonu erkekler 1. lig fikstürleri belirlendi.

Türkiye Kupası için çekilen kura sonucunda ekibimiz C grubunda süper ligin iddialı temsilcilerinden Nilüfer Belediyespor, 1. Ligde İzmir’i başarı ile temsil eden Karşıyaka S.K ve geçen sezon süper ligde yer alan Yozgat Bozokspor ile eşleşti. Usul gereği Türkiye Kupası C grubu karşılaşmaları 8-9-10 eylül tarihlerinde Üniversitemizin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek

16/08/2017
886 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr