39. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası

 

İstanbul Üniversitesi 39. Spor Şöleni Masa Tenisi turnuvası 07 – 08 Nisan 2018 tarihlerinde Coğrafya Spor Salonu’nda (Vefa)  saat 09:00’da yapılacaktır.

07 Nisan Cumartesi günü takım müsabakalarının ardından 08 Nisan bireysel (bayan ve erkek,mezun) müsabakaları gerçekleşecektir. Turnuvalara katılım ücretsizdir.

Turnuvaya sadece Üniversitemizin öğrenci, mezun ve çalışanları katılabilir. Takım turnuvasına katılanlar, bireysel turnuvaya da katılabilirler.
Hem takım hem bireysel turnuvaya katılacak sporcuların, “ öğrenci veya personel kimlikleriyle katılabileceklerdir.

Takım karşılaşmaları Bayanlar ve Erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Her takım en az 2 en çok 3 sporcudan oluşur. Öğrenci ve Üniversite Mensupları sadece bağlı oldukları Fakülte veya Yüksekokulu’n takımlarında oynayabileceklerdir.
Takım başvuruları fakülte spor sorumluları veya birim sorumluları tarafından Takım Formunu indirip onaylı şekilde İ.Ü. Spor Birliği masa tenisi sorumlusuna maç günü gösterilecektir. Turnuvaya her Fakülte, Yüksekokul veya birimi temsilen en fazla 3 takım katılabilir.

Bireysel  karşılaşmaları bayanlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Personel, öğrenci ve mezun karşılaşmaları karma olacaktır. Bireysel turnuvaya katılacak sporcular aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 06 Nisan 2017 cuma günü Saat 16:00’a kadar kayıt yapabileceklerdir.
Her turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara kupaları, sporculara madalyaları takdim edilecektir.

Not: Takım turnuvasına katılacak arkadaşlar aşağıdaki formla birlikte 7 nisan 2018 cumartesi gün saat 09:00 da salonda olmaları ve kaydını yaptırmaları gerekmektedir.

İletişim:  Cihat Ezgi     0553 575 15 33

Takım Turnuvası Başvuru Formu
İndir (Turnuva günü yanınızda getiriniz.)

Ferdi Turnuva Başvuru Formu

Ad Soyad

Fakülte/Yüksekokul

Epostanız (gerekli)

Cep Telefonu

Durumunuz

Notunuz (varsa)

İşlemin Sonucunu Giriniz

23/03/2018
990 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr