Dragon Bot Türkiye Şampiyonları İstanbul Teknik Üniversitesi ve Piri Reis Üniversitesi

 

İstanbul Üniversitesi’nin düzenlediği Üniversitelerarası Dragon Bot Türkiye Şampiyonasında Erkek Klasmanında İstanbul Teknik Üniversitesi, Mix Klasmanında Piri Reis Üniversitesi kıyasıya yarışların sonunda şampiyon oldular.

06 Mayıs 2018 Pazar günü İstanbul Üniversitesi Avcılar Yerleşkesi Küçükçekmece Gölü’nde düzenlenen Üniversitelerarası Dragon Bot Türkiye Şampiyonası 300 sporcunun katılımıyla tam bir şölen havasında süren ve kıran kırana geçen şampiyona renkli görüntülere sahne oldu.

Mücadele sonunda erkek klasmanında, İstanbul Teknik Üniversitesi şampiyon olarak kupa ve madalyalarını İstanbul Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Yavuz PADEM takdim etti.

Erkek klasmanında ikinci olan Bezmialem Üniversitesi’ne kupa ve madalyalarını İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Koordinatörü Ozan DEVELİOĞLU takdim etti.

Erkek klasmanında üçüncü olan Piri Reis Üniversitesi’ne kupa ve madalyalarını İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Müdürlüğü Su Sporları Koordinatörü Özay ÖZDEMİR takdim etti.

Yine mücadele sonunda mix klasmanında, Piri Reis Üniversitesi şampiyon olarak kupa ve madalyalarını İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Müdürü Hamdi ÖZCAN takdim etti.

Mix klasmanında ikinci olan Beykent Üniversitesi’ne kupa ve madalyalarını İBB Gençlik ve Spor Müdürlüğü Spor Koordinatörü Gökay BOZKURT takdim etti.

Mix klasmanında üçüncü olan İstanbul Üniversitesi’ne kupa ve madalyalarını Merkez Hakem Kurulu Üyesi Barış KOÇ takdim etti.

06/05/2018
490 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr