35. Spor Şöleni Rektörlük Kupası Tamamlandı

İstanbul Üniversitesi 35. Spor Şöleni kapsamında düzenlenen Rektörlük Kupası’nda Futbol, Basketbol ve Voleybol karşılaşmalarının sonunda şampiyonlar belli oldu.

Futbolda kıran kırana geçen mücadelenin sonunda, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, Hukuk Fakültesi’ni (5) – (3) yenerek Rektörlük Kupasını kazandı. Maçlar sonrasında Spor Birliği Müdür yardımcısı Bülent Duran tarafından takımlara kupaları ve madalyaları verildi.

Rektörlük Kupasında en değerli oyuncu seçilen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan Kadir Uyar’a plaket ödülünü Spor Birliği Personellerimizden Kadir Eren SAYAR takdim etmiştir.

Voleybol erkeklerde kıran kırana geçen mücadelenin sonunda, İktisat Fakültesi,  Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’nu (3) – (0) yenerek Rektörlük Kupasını kazandı. Bayanlarda ise Edebiyat Fakültesi maça çıkmadığından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rektörlük Kupasının sahibi oldu. Maçlar sonrasında Spor Birliği Müdür Yardımcısı Cemal Sarı tarafından takımlara kupaları ve madalyaları verildi.

Rektörlük Kupasında en değerli oyuncu seçilen İktisat Fakültesi’nden Muhittin Burak Kılınç’a plaket ödülünü Spor Birliği Müdür Yardımcısı Cemal Sarı takdim etmiştir.

Basketbol erkeklerde kıran kırana geçen mücadelenin sonunda, Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu, İktisat Fakültesi’ni (67) – (59) yenerek Rektörlük Kupasını kazandı. Bayanlarda ise Edebiyat Fakültesi maça çıkmadığından Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Rektörlük Kupasının sahibi oldu. Maçlar sonrasında Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Prof. Dr. Hasan Alpak tarafından takımlara kupaları ve madalyaları verildi.

Rektörlük Kupasında en değerli oyuncu seçilen Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu’ndan İrfan Öztel’e plaket ödülünü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanı Prof. Dr. Hasan Alpak takdim etmiştir.

Spor Birliği olarak takımlarımızı tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

13/06/2014
2248 defa okundu

İstanbul Üniversitesi Spor Birliği Kulübü

Avcılar Yerleşkesi, Sosyal Tesisler Binası

34850 Avcılar/İstanbul

E-posta: sporbirligi@istanbul.edu.tr