Kurslarımız

KIŞ SPOR OKULLARI

Türkiye’nin en köklü eğitim kurumlarının başında gelen İstanbul Üniversitesi, spor alanında da Türkiye’ye öncülük etmektedir. Yetiştirmiş olduğumuz binlerce sporcu ile ülkemize hizmet vermeye devam ediyoruz.

Çocuklarımızın hem fiziksel hem de ruhsal gelişimi göz önüne alınarak yapılan eğitimler ile özgüvenli, takım çalışmasına uyumlu, kötü alışkanlıklardan uzak sporcular yetiştirmek gayretindeyiz.

Basketbol Spor Okullarımız kış döneminde hafta sonları sabah 09.00 – 17.00 saatleri arasında 7 yaşından başlayıp 18 yaşına kadar kendi yaş gruplarından oluşturulmuş gruplarda eğitim vermektedir.

Basketbol Spor Okulları yaz döneminde de hafta arası 3 gün eğitsel çalışmalarını akademisyen kadrosu ile sürdürmektedir.

Spor okullarımızdaki başarılı oyuncularımızın lisansları çıkarılıp Türkiye Basketbol Federasyonunun düzenlemiş olduğu organizasyon ve liglere katılım sağlanmaktadır.

İstanbul Üniversitesi yaz kampı; çocuklarımızın kendi başına hem tatil hem de basketbolun içinde olduğu spor şöleni yaşayacakları, muhteşem bir kamp ile kendini geliştirebilme fırsatı yaratmaktadır.

 

 aikido_siyah  basketbol_siyah  dans_siyah
 judo_siyah  sayokan_siyah  tenis_siyah
yoga_siyah  geleneksel_okculuk_siyah  arjantin_tango
jeet_kune_do_siyah krav_maga_siyah bos_icon


Güncelleme: 2016 – 2017 Eğitim Yılı