40. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası

İstanbul Üniversitesi 40. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası 13 – 14 Nisan 2019 tarihlerinde Coğrafya Spor Salonu’nda (Vefa) saat 09:00'da yapılacaktır.

13 Nisan Cumartesi günü takım müsabakalarının ardından 14 Nisan Pazar günü bireysel müsabakaları gerçekleşecektir. Turnuvalara katılım ücretsizdir.

Turnuvaya sadece Üniversitemizin öğrenci ve çalışanları katılabilir. Takım turnuvasına katılanlar, bireysel turnuvaya da katılabilirler.

Hem takım hem bireysel turnuvaya katılacak sporcuların, “spor yapmaya engel bir sağlık sorunu” olmadığını belgeleyen bir hekim raporu ile birlikte öğrenci veya personel kimlikleriyle katılabileceklerdir.

Takım karşılaşmaları Kadınlar ve Erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Her takım en az 2 en çok 3 sporcudan oluşur. Öğrenci ve Üniversite Mensupları sadece bağlı oldukları Fakülte, Yüksekokulu veya Birim’in takımlarında oynayabileceklerdir.

Takım turnuvasına katılacak olan takımların sorumlusu başvuru formunu doldurarak 11 Nisan 2019 Perşembe günü Saat 16:00’a kadar kayıt yapabileceklerdir.

Bireysel karşılaşmalar kadınlar ve erkekler olmak üzere iki kategoride düzenlenecektir. Bireysel turnuvaya katılacak sporcular aşağıdaki başvuru formunu doldurarak 11 Nisan 2019 Perşembe günü Saat 16:00’a kadar kayıt yapabileceklerdir.

Turnuva günü kayıt alınmayacak olup sadece internetten başvuranlar katılacaktır.

Her turnuvanın sonunda dereceye giren takımlara kupaları, sporculara madalyaları takdim edilecektir.


Takım Başvuru Formu

Ferdi Başvuru Formu


Yaklaşan Etkinlikler

40. Spor Şöleni Masa Tenisi Turnuvası

Konum